top of page
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
AdobeStock_508121788 [Converted].png
  • Foto van schrijverChris st clair

Maya VR opent zijn deuren in België

Bijgewerkt op: 12 apr.

Het is bijna zover! Over slechts een week, op 1 november, lanceren we eindelijk onze dienst in België. We kunnen niet wachten om ons aan te sluiten bij de Belgische ouderenzorgsector en een positieve impact te maken op het leven van ouderen in het hele land.


Een bijzondere toevoeging aan ons team voor de Belgische lancering is Marc van den Bosch, die wordt aangesteld als directeur van Maya VR België. Marc brengt een schat aan ervaring met zich mee, vooral in de ouderenzorgsector in België. Hij is niet alleen een expert op het gebied van VR, maar was ook de oprichter van VR Medics, wat hem een waardevolle aanwinst maakt voor ons team.


De voordelen van onze dienst voor de ouderenzorg in België zijn talrijk. Met Maya VR kunnen ouderen nieuwe ervaringen beleven, van virtuele reizen tot interactieve activiteiten, wat hun welzijn en levenskwaliteit aanzienlijk kan verbeteren. Bovendien kan onze dienst worden gebruikt als afleidingstherapie, pijnmanagement en zelfs cognitieve stimulatie, waardoor het een veelzijdige oplossing is voor de diverse behoeften van ouderen.

Door het succes dat we hebben gezien in Nederland, zijn we enthousiast om nu ook België te verwelkomen in onze Maya VR-familie. We geloven dat onze dienst een waardevolle aanvulling zal zijn op de zorgvoorzieningen in België en kijken ernaar uit om samen te werken met zorginstellingen om de levens van ouderen te verbeteren.

Blijf op de hoogte voor meer updates en nieuws over onze lancering in België op 1 november!

2 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page